LineUp

LineUp open-air akce Wonderland 2015      
PÁTEK 14.8. - LIVE stage

16:00 START
16:00 DJ DemiJohn
19:30 Jeremy
20:50 Vložte Kočku
22:20 Atomic Gigolo feat. Henry D + Betty Lee
23:50 Sato-San To
01:00 Sonority live
02:00 ENDE

PÁTEK 14.8. - SPIRITUAL šapitó

18:00 START
18:00 DJ Ascha
21:30 DJ Dash
23:00 Fatal Noise: Bebe + Nana
01:30 Spiritual Sound System DJs
04:00 DJ Raidem
06:00 ENDE

PÁTEK 14.8. - barevná stage radia Color

16:00 START
16:00 DJ Coolcream
18:30 Jah Army DJs
20:30 Experimental Cabaret DJs
22:30 DJ Face + MC Manda
00:00 DJ Kan-Jacca
01:30 Dramajacqua live + DJ P.No
03:00 Parallel Activity
04:30 DJ Smarty
06:00 ENDE
06:00 DJ Raidem
08:00 DJ Radio

PÁTEK 14.8. - chill tea stage

12:00 Tea chillin´
19:30 DJ Jaykob
21:00 divadlo HOTEL NULA
22:30 DJ Wossa82
23:45 DJ Curfew
01:00 DJ Tekláč
02:00 DJ Ezop
03:00 KONEC

SOBOTA 15.8. - LIVE stage

14:00 START
14:00 Pornostereo
15:00 Quieten
16:30 B4
18:00 Gregory
19:30 Gambrz Reprs
20:50 Lefthanded
22:10 Monika Načeva + DJ Five
23:40 HI-FI
01:00 Deadly Hunta (UK) + DJ Tamman
02:00 ENDE

SOBOTA 15.8. - SPIRITUAL šapitó

16:00 DJ Curfew
18:00 Volnej Průběh DJs: Stanzim + Nitrous
21:00 DJ ANS
22:30 DJ Zaires
00:00 DJ Quickie
01:30 Spiritual Sound System DJs
04:30 DJ Mim
06:00 ENDE

SOBOTA 15.8. - barevná stage radia Color

12:00 COOL-DJ-SCHOOL contest: Martin Rohlena
13:00 COOL-DJ-SCHOOL contest: Michal Černý
14:00 Wakata parta: Bobesh23 + Fool + Ichbin
17:00 DJ Ezop + DJ Beduan + DJ Goldstar
20:00 BasSistaz DJs: Little K8 + Babe LN
22:00 DJ Feela
23:30 Tao Maffa + Johnny Player
01:00 One Way (PL)
02:30 DJ Hanzall
04:00 DJs Frogee + Zakilo
05:00 DJ Wossa82
06:00 ENDE
06:00 DJ SlaneCZ
08:00 DJ Appu
10:00 DJ Dys_X
12:00 ztatá tečka.. díkyčau WL 2016!

SOBOTA 15.8. - chill tea stage

12:00 START
12:00 Experimental Cabaret DJs
13:00 Experimental Cabaret DJs
14:00 COOL-DJ-SCHOOL - DJský workshop
16:00 DJ ToBeAss
17:30 Experimental Cabaret DJs
20:30 MAR71NER
21:30 DJ Synaptik
23:00 Experimental Cabaret DJs
03:00 ENDE