Parallel Activity

:: DnB ::      
PARALLEL ACTIVITY / CZ
https://www.facebook.com/parallel.activity.cz

 
CZ:Představujeme vám PARALLEL ACTIVITY, drum´n´bassový projekt z Prahy zastupovaný bookingem Sety.cz

Projekt oficiálně vznikl v červnu 2012. Jeho historie se však začala psát už o několik let dříve, když se poprvé za gramofony potkali pražský DJ Frock a MC Dawe. Protože si oba dva od počátku neobyčejně sedli po hudební i lidské stránce, následovala řada společných úspěšných vystoupení, během kterých se spolu začali dokonale sžívat. Posléze se na české drum´n´bassové scéně objevil velmi talentovaný mladý DJ Neighbour, který se čím dál častěji začal objevovat po jejich boku a zanedlouho se ukázal být jejich nedílnou chybějící součástí. Společné myšlence utvořit oficiální hudební formaci pak už nestálo nic v cestě a byla jen logickým vyústěním jejich dlouhodobých zkušeností z akcí a celkového hudebního i lidského souznění.

Společně mají za sebou již řadu úspěšných vystoupení po celé ČR, z těch nejprestižnějších např. Let it Roll Openair 2013 a 2014.
Individuálně pak za více než 14 let působení na taneční scéně nasbírali řadu zkušeností během hraní po českých klubech, na letních festivalech, i v zahraničí a jsou zároveň velmi aktivními promotéry vlastních parties, kdy uspořádali nespočet klubových a openair akcí, z těch největších např. CzechPoint Openair Festival, Čáry Fest, CzechPoint v klubu Abaton, N:Xtra a mnoho dalších.

Každé jejich vystoupení je čistou improvizací založené na svižných a energických back2back mixech, které doprovází MC Dawe svým nezaměnitelným vokálem, stage performance a hrou na trumpetu s použitím MIDI efektů. Prezentují se zejména současným syrovým deep, neurofunk, techstep soundem, ale do jejich krevní skupiny patří rovněž i liquid funk a inteligentní formy drum´n´bassu. K mixování využívají digitální vinyl systém Traktor Scratch Pro a klasické gramofony, na které i v dnešní době nadvlády CD playerů a nejrůznějších DJ konzolí stále nedají dopustit.

Parallel Activity, to je nespoutaná energie, která nemůže na vaší party chybět a kluci budou vždycky připravený ze svýho publika vyždímat úplný maximum!


PROMO SETY

http://mp3.sety.cz/parallel-activity-promo-mix-2014-mp3.html
http://mp3.sety.cz/parallel-activity-let-it-roll-2014-mix-mp3.html
http://mp3.sety.cz/parallel-activity-promo-mix-2013-mp3.html