DJ Quickie

:: techno ::      
DJ QUICKIE
https://soundcloud.com/djquickie

 
CZ Po letech trénování na klasické piano objevuje kouzlo elektronické hudby a je jím pohlcen do té míry, že s partou přátel (dj T.H.C., Mountain, Boscolandigs) otevírá první, ryze undergroundový klubík na severu Čech, jménem Terrordrome, kde si po dva a půl roku utváří představu o tom, co a jak funguje. ovlivněn britskou a německou produkcí, za hřmotu gabby, hardcore-techna, acidu, trance a jungle zde přichází na svět i jeho pseudonym, který byl odvozen z tempa tehdejších stylů. psal se rok 1992.
>
> započatá spolupráce z teplickým promotérem A. Burgerem přináší první plody pořadatelské činnosti v podobě pravidelných parties v klubu KNAK a úspěšné série akcí TRANZZ, Bassement, Technox, atd, vše pod hlavičkou RADICAL. v rámci Radical Export Tour projíždí se svými dvěma soukmenovci většinu klubů v ČR. Souběžně probíhá kooperace s Technical Support djs. V roce '97 vzniká doslova na koleni první ročník festivalu COSMIC TRIP, který nejen pojmenoval, ale vtiskl mu po dobu deseti let nezaměnitelný produkční charakter.
> na sklonku roku 2003 končí v kostele Bartholomeus série akcí Holy Day a Holy Connect a s ní i pořadatelská spolupráce s agenturou Radical Production, nadále přetrvává pouze rezidentura na CT a značka pomalu upadá v zapomnění.
>
> ..mezitím už s jinou partou otevírá ryze elektronický alternativní klub Comix v areálu bývalé megadiskotéky PalmBeach a po dobu 4 let v těchto prostorách hostí další světová jména.
> počátkem roku 2004 se Quickie stává členem agentury Bohemiansmusic a v její spolupráci pak cestuje za oceán, kde v nejznámějších klubech Chicaga a Detroitu předvádí svůj vytříbený vkus a alternativní přístup k mixování..
>
> jeho hudební výraz by se dal charakterizovat jako...techno s přívlastky groovy, funky, breax, minimal, experimental, detroit, deep, squeaky, atmosferické, idm, prostorné, nekompromisní, zábavné i záludné elektroniky.