My Brand

vaše jméno, vaše značka      
MY BRAND
http://www.my-brand.cz

 
Chcete vlastnit skutečné originály, které budou pocházet přímo z vašich rukou? Chcete se pyšnit věcmi, které si sami navrhnete? Toužíte po tom, aby Vaše jméno byla Vaše vlastní značka? My brand Vám dopomůže k tomu, abyste se vymanili z komerčních stereotypů a dali průchod vlastní kreativitě!
Zprostředkováváme veškerý materiál na vybraný sortiment, pomocí kterého lze vytvořit neotřelými technikami vlastní odznaky, samolepky, magnety, či šperky, nebo navrhnout design látkových tašek, obalů na knihy, nádobí, či pouzder a notesů a další. Kompletní seznam produktů a bližší specifika naleznete na našich webových stránkách.

U vybraného zboží lze zaslat Váš vlastní návrh, na základě kterého bude produkt zhotoven a hotový poté zaslán na Vámi určenou adresu. Chcete-li však vyrábět doslova vlastnoručně, přijedeme až k vám na určené místo, do školy, či na veřejně konanou akci, kde se pod odborným dozorem můžete sami zhostit výroby produktů dle vlastní libosti. A pokud Vás múza zrovna nepolíbila, můžete jen vyjádřit Vaši představu a design Vámi vybraného zboží ponechat na našich designérech.

Nyní již stačí jen popustit uzdu fantazii a pustit se do díla!
Více informací na stránkách.

My Brand a Badge jsou společnosti zaštiťující výrobu designových produktů dle vlastních návrhů zákazníka, či figuruje jako zprostředkovatel materiálu a odborného výkladu a samotné výroby se zhošťuje zákazník sám. Zprostředkováváme veškerý materiál sloužící k výrobě vybraného sortimentu, pomocí kterého lze vytvořit neotřelými technikami vlastní připínací placky, samolepky, magnety, či šperky, nebo navrhnout design plátěných tašek, obalů na knihy, nádobí, či pouzder a notesů a další. Zajišťujeme jak výrobu na zakázku, tak možnost návrhu designu dle přání zákazníka, či zprostředkujeme vlastnoruční výrobu vybraných produktů. Umožňujeme našim zákazníkům vytvořit si skutečné originály a stavíme je tak do role designérů samotných. Více informací o našich produktech a bližší specifika naleznete na stránkách.

Naše společnost My Brand se zaměřuje na zákazníka, který se chce vymanit z mainstreamu, konzumu a touží projevit svou originalitu. Věříme, že každý člověk má svůj vlastní specifický vkus, který si zaslouží dostat prostor a umožňujeme tak našim zákazníkům navrhnout vlastní design produktů, které zprostředkujeme. V jejich nabídce pak máme připínací odznaky, plátěné tašky, magnety, záložky, samolepky, rámečky, notesy a v současné chvíli rozšiřujeme sortiment také o obaly na knihy a zdobení skla. Zákazník tedy přijde k surovému polotovaru, který pod naším vedením s výkladem postupu vyzdobí, či dotvoří na základě své vize. Způsoby tvoření i techniky máme rozmanité a také pestré spektrum zdobících komponentů. Hotový produkt si zákazník posléze zakoupí a odnáší si skutečný originál, který si vlastnoručně zhotovil. Tímto se dostává filosofii naší firmy : Vaše jméno - Vaše značka!