DJ Feela

:: DnB ::      
DJ FEELA

 
CZ: Feela začíná pravidelně navštěvovat drum&bassové akce kolem roku 2007 a díky tomu se seznamuje s dalšími lidmi, kteří sdílí stejné nadšení pro hudbu a djing. V tu chvíli dostává první impulz k hraní, našetří peníze a v roce 2008 kupuje své první gramofony a začíná trénovat, jak to jen jde.
O rok později začíná s Reprospekt crew pořádat pravidelné party po menších klubech v Praze a přitom dále shání nové desky a piluje mixy, jak jen mu to čas dovolí.

Koncem roku 2013 přechází z gramofonů na cd playery a postupem času přidává další dva kanály, díky čemuž se mu otevřeli dveře jak k rychlejším a přesnějším mixům, tak i k trackům které na vinylech nikdy nevyšly.

V lednu 2014 zakládá se svým kolegou Aspirem projekt No Culture - No Future, který se časem stal rezidentní nocí v Paláci Akropolis a díky jeho píli mu časem začínají přicházet nabídky na hraní v klubech jako je Cross nebo Storm (bývalý Matrix). Díky tomu si mohl zahrát na akcích, jako jsou Double Trouble, nebo Take Control. Takhle to jde beze změny až do konce roku 2014, kdy dostává nabídku připojit se k Drumbassterds crew, kterou s radostí přijímá a začíná se tak podílet na všech jejích aktivitách.
Za 6 let djingu si zahrál jak po boku celé české špičky, tak po boku zahraničních jmen jako jsou: Fourward (AT), Optiv (UK), Btk (BRA), L-Plus (SK), Akov (UK) a dalších…

Nejvíce ho baví míchat melodický drum&bass s neurem a občas ho chytne chuť rozpoutat peklo na parketu pomocí všech čtyř kanálů! Také ho baví remixy známých "old school" písniček.

DRUMBASSTERDS
Drumbassterds vznikla v květnu 2010, kdy se Volume Plus rozhodl posunout dál své nadšení pro djing a drum&bass. Spouští webové stránky a se Skáčkem začínají hrát v menších pražských klubech, jako je Styx, Le Mirage a Shadow Azyl. V červenci 2011 je přibrán Martyyno, crew získává podobu jakou znáte dnes a kluci obráží všechny kluby kde je jen nechají hrát.

V únoru 2012 se kluci rozhodnou začít pořádat větší akce a tím vzniká klubová noc DrumBox, kterou pořádají pravidelně až do ukončení provozu klubu Matrix (dnešní Storm). Mezitím ovšem začali dělat s Liquid Dnb crew mejdan s názvem Double Trouble, který se pravidelně koná v pražském klubu Cross a v současnosti je to jejich hlavní párty.

Mezi jejich největší úspěchy patří výhra v 5.ročníku ankety Czech Dnb Awards, kde se umístil Volume Plus na 3.místě v kategorii Talent roku, výhra v 7.ročníku Czech Dnb Awards, kde obsadili dvě 1.místa v kategoriích, Crew roku, Klubová noc roku (Double Trouble) a Volume Plus k tomu přidal 4.místo v kategorii Dj roku a výhra v 8.ročníku Czech Dnb Awards, kde obsadili dvě 1.místa v kategoriích, Crew roku, Klubová noc roku (Double Trouble) a Volume Plus k tomu přidal 2.místo v kategorii Dj roku.
Za svou 5 letou existenci si Drumbassterds zahráli jak na většině významných tuzemských akcí, tak i po boku české djs špičky a s velikány jako jsou: Sub Focus (UK), Tc (UK), Tantrum Desire (UK), Dimension (UK), Amc (UK), Sigma (UK), Smooth (SL), Fourward (AT), Zero-Metod (HU), Mindscape (HU), Levela (UK) a mnoho dalších…
Jejich cílem je dělat kvalitní parties, kde si každý užije výbornou taneční atmosféru, která ho udrží před bednami až do rána!