DJ Tamman

:: reggae :: ragga ::      
DJ TAMMAN

 
CZ: Deejay Tamman je jeden z nejmladších urban DJs, podílející se na pořádání a moderování sportovních i hudebních akcí v Moravskoslezském kraji. Při jeho vystoupení můžete slyšet Reggae, Dancehall, Hip Hop i spoustu mashupů a remixů těch největších hitů ze současnosti, ale i dávné minulosti.

Na pódiu se pohybuje již od roku 2008 převážně v lokálních klubech, zatím jako sólo DJ. Na konci roku 2008 se potkává s opavským promotérem Radkem R. a v září následujícího roku zakládají crew s názvem Wicked Sound, která vystoupila na řadě známých open air festivalů jako Colours Of Ostrava, Uprising, Mighty Sounds, Hip Hop Kemp, stejně tak v mnoha klubech po celé České republice, ale i Slovensku a v Polsku.

Díky Wicked Sound mělo publikum možnost vidět umělce několika jmen. General Levy (UK), Skarra Mucci (JA), Joey Fever (SWE), Stockholm Highgrades (SWE), Steppa Style (RUS), Deadly Hunta (UK).

Deejaye Tammana jste mimo působení ve Wicked Sound mohli potkat jako support při vystoupení zpěváků Majk Spirit, Strapo, Moja Reč, LA4, Indy, Delinquent Habits (USA) či doprovodu lokálních skateboardových a wakeboardových závodů.

Začátkem roku 2013 se Wicked Sound rozpadá a taktéž končí Wicked Sound show na rádiu Helax. Zároveň však vzniká prostor pro nový projekt Ghetto Vibez.